Bloomberg: w 2019 nie zobaczymy nowych iPadów Pro – ich premiera nastąpi prawdopodobnie dopiero wiosną 2020

Łukasz Bernaczyk   1 lutego 2019

Według najnowszych informacji Bloomberga, w tym roku nie zobaczymy nowej wersji iPada Pro. Na premierę nowego modelu tego tabletu poczekamy prawdopodobnie do wiosny 2020 r. Wtedy również iPad Pro ma zostać wyposażony w bardzo zaawansowaną technologicznie kamerę 3D.

berrolia

Nowe, tańsze iPady – tak, iPad Pro – nie

Jak podaje Bloomberg, Apple nie ma w planach na ten rok nowej wersji iPada Pro. Zamiast tego, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, jeszcze w pierwszej połowie tego roku zobaczymy zupełnie nowe iPady w wersji „budżetowej”, która ma zaspokoić potrzeby rynku na tańsze tablety.

Do sprzedaży mają więc trafić tańszy iPad 9,7-cala oraz nowy iPad mini 5. Oba urządzenia nie będą posiadały Face ID.

iPad Pro… 2020

Według informacji zdobytych przez Bloomberga, Apple nie odświeży w tym roku linii iPadów Pro. Nowe modele mają zostać zaprezentowane dopiero w 2020 roku, być może na wisnę. Mają zostać wyposażony w kilka nowości, a jedną z nich ma być rewolucyjna kamera 3D z laserową technologią mapowania obiektów.

Kamera ta, jak już pisaliśmy, trafi także do przyszłorocznych iPhone’ów i ma umożliwić Apple rozwój dużo bardziej zaawansowanej rozszerzonej rzeczywistości. Inne szczegóły na temat przyszłorocznego tabletu Apple nie są jeszcze znane.

Więcej informacji z raportu Bloomberga:

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: