iPhone 11 z iOS 13 z dark mode – nowy koncept

Łukasz Bernaczyk   14 marca 2019

Do czerwcowej konferencji WWDC 2019 coraz bliżej. Na niej najprawdopodobniej po raz pierwszy zobaczymy iOS 13, a nowego iPhone’a 11 z pewnością dopiero we wrześniu, ale fani Apple nie próżnują i przedstawiają swoje koncepty wspomnianych produktów z Cupertino.

berrolia

iPhone 11

Swoją wizję tegorocznego iPhone’a i nowego systemu iOS przedstawił tym razem portal PhoneArena. Na renderach widzimy nowego iPhone’a z trzema aparatami umieszczonymi w jednej wertykalnej linii i lampą błyskową znajdującą się poniżej zespołu aparatów oraz wersję alternatywną z lampą umieszczoną w pierścieniu otaczającym zespół kamer.

Drugą widoczną różnicą jest mniejsze wcięcie w ekranie. Choć internet pełen jest plotek o iPhonie bez notcha, wiemy, że nie nastąpi to jeszcze w tym roku.

iOS 13

Pierwszą i najbardziej widoczną zmianą jest oczywiście wyczekiwany od dawna ciemny motyw kolorystyczny, czyli dark mode. Trzeba przyznać że na ekranach OLED ciemne barwy sprawdzą się świetnie.

Drugą widoczną zmianą są przeprojektowane ikony aplikacji, które zostały podkręcone kolorystycznie i bardzo fajnie kontrastują z czarnym motywem systemu.

Sprawdź, jakie nowości pojawią się w iOS 13.

iOS 13 może też naprawić jedną z najbardziej irytujących rzeczy w iOS na iPhonie.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: