Na takiego iPhone’a 11 czekacie? (wideo)

Tomek Czech   3 kwietnia 2019

Do premiery nowych iPhone’ów jeszcze kilka miesięcy, ale w sieci już znajdziemy wiele wizualizacji przedstawiających to, jak różni projektanci wyobrażają sobie tegorocznego flagowca z Cupertino. Opublikowany właśnie na kanale ConceptsiPhone koncept Hassana Kaymaka to bardzo ciekawa propozycja, choć niestety mało realna.

berrolia

iPhone 11 (2019) – koncept

iPhone’a 11 w wizji Kaymaka ma mieć ostro ścięte krawędzie jak nowe iPady Pro, notch zostanie zastąpiony dziurą w ekranie na podwójną kamerę, w wyświetlacz Super Retina o przekątnej 6,1” zostanie wbudowany Touch ID, a na tylnej obudowie pojawi się kamera z trzema obiektywami. Telefon będzie posiadał funkcję dwukierunkowego ładowania bezprzewodowego, a w pudełku znajdziemy ładowarkę USB-C o mocy 100 W.

Niestety, jak wynika z większości doniesień, dizajn tegorocznych iPhone’ów nie zmieni się. Apple z pewnością nie wróci też do Touch ID, a notch nie zostanie zastąpiony dziurą w ekranie. W pudełku rzeczywiście możemy znaleźć ładowarkę USB-C (w iPhonie pozostanie jednak port Lightning), ale z pewnością nie o większej mocy niż 18 W, jak ta dołączana obecnie do iPada Pro. Dwukierunkowe ładowanie bezprzewodowe również ma się znaleźć na wyposażeniu nowego iPhone’a.

Zobaczcie jednak wideo. Warto.

mophie dual wireless charging pad - najlepsza na rynku podwójna ładowarka bezprzewodowa

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: