Na takiego iPhone’a 11 czekacie? (wideo)

Tomek Czech   3 kwietnia 2019

Do premiery nowych iPhone’ów jeszcze kilka miesięcy, ale w sieci już znajdziemy wiele wizualizacji przedstawiających to, jak różni projektanci wyobrażają sobie tegorocznego flagowca z Cupertino. Opublikowany właśnie na kanale ConceptsiPhone koncept Hassana Kaymaka to bardzo ciekawa propozycja, choć niestety mało realna.

berrolia

iPhone 11 (2019) – koncept

iPhone’a 11 w wizji Kaymaka ma mieć ostro ścięte krawędzie jak nowe iPady Pro, notch zostanie zastąpiony dziurą w ekranie na podwójną kamerę, w wyświetlacz Super Retina o przekątnej 6,1” zostanie wbudowany Touch ID, a na tylnej obudowie pojawi się kamera z trzema obiektywami. Telefon będzie posiadał funkcję dwukierunkowego ładowania bezprzewodowego, a w pudełku znajdziemy ładowarkę USB-C o mocy 100 W.

Niestety, jak wynika z większości doniesień, dizajn tegorocznych iPhone’ów nie zmieni się. Apple z pewnością nie wróci też do Touch ID, a notch nie zostanie zastąpiony dziurą w ekranie. W pudełku rzeczywiście możemy znaleźć ładowarkę USB-C (w iPhonie pozostanie jednak port Lightning), ale z pewnością nie o większej mocy niż 18 W, jak ta dołączana obecnie do iPada Pro. Dwukierunkowe ładowanie bezprzewodowe również ma się znaleźć na wyposażeniu nowego iPhone’a.

Zobaczcie jednak wideo. Warto.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: