Apple Watch LTE już od piątku w Orange

Tomek Czech   10 kwietnia 2019

Zgodnie z przewidywaniami, Orange będzie oficjalne wspierać eSIM w Apple Watchu LTE od najbliższego piątku, 12 kwietnia. To data oficjalnej premiery Apple Watcha z łącznością komórkową w Polsce.

berrolia

Apple Watch LTE w Orange

Również od piątku będzie można kupić Apple Watcha Series 4 GPS + Cellular w Orange – zarówno na stronie orange.pl, jak i w salonach (nie podano jeszcze cen).

Operator nie będzie sprzedawał starszego modelu Series 3 z łącznością komórkową, ale oczywiście eSIM będzie też wspierany w tym modelu.

Kilka dni temu rzecznik prasowy Orange, Wojciech Jabczyński, informował, że sieć pracuje też nad dodaniem wsparcia eSIM na Apple Watchu dla klientów biznesowych (może się to stać w bardzo niedalekiej przyszłości) oraz do oferty nju mobile (na to poczekamy pewnie nieco dłużej).

Od kilku dni Apple Watcha z łącznością komórkową (Series 3 i Series 4) można zamawiać na polskiej stronie Apple. Pierwsze przesyłki zaczną docierać do klientów 12 kwietnia, w dniu oficjalnej polskiej premiery tego urządzenia.

eSIM i Apple Watch LTE – co z Play i T-Mobile?

Pod koniec marca Play ogłosił, że zaczyna prace nad wdrożeniem eSIM. Nie znamy jednak żadnych szczegółów – ani na temat daty premiery usługi, ani na temat urządzeń, które otrzymają wsparcie dla elektronicznej karty SIM.

T-Mobile poinformował niedawno na Twitterze, że również pracuje nad wdrożeniem eSIM. Dodał jednak, że „nie jest to łatwa sprawa i nie zajmuje miesiąca”, więc na eSIM w T-Mobile przyjdzie nam pewnie jeszcze trochę poczekać.

Sprawdź oficjalne ceny Apple Watch LTE w Polsce.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: