Tak będą wyglądały iPhone XI i XI Max?

Tomek Czech   23 kwietnia 2019

Na Slashleaks i Weibo pojawiły się zdjęcia form odlewniczych nowych iPhone’ów (2019) – następców iPhone’a XS oraz iPhone’a XS Max. Formy mają służyć do produkcji etui do nowych modeli przez jednego z producentów akcesoriów.

berrolia

iPhone 11 (2019) – potrójna kamera

Na zdjęciach, na tylnej obudowie, widzimy trzy obiektywy rozmieszczone na planie trójkąta na kwadratowym wybrzuszeniu. Od dawna pojawiają się doniesienia, że tak właśnie będzie wyglądała potrójna kamera w iPhonie 11.

Ale nie mamy absolutnie żadnej pewności, że źródłem plotki o takim kształcie kamery nie jest po prostu jeden z prototypów nowego iPhone’a. W rzeczywistości tylna kamera w nowych modelach może wyglądać zupełnie inaczej (natomiast nie powinniśmy mieć wątpliwości, że tegoroczny flagowy iPhone będzie posiadał potrójną kamerę).

Formy odlewnicze pokazują też, że poza kamerą nie zmieni się nic w kształcie i wyglądzie nowych iPhone’ów w porównaniu z zeszłorocznymi. Potwierdza to wcześniejsze doniesienia, że Apple planuje zmianę dizajnu iPhone’a dopiero na przyszły rok.

Dołącz do największej w Polsce eksperckiej grupy HomeKit!

Źródło

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: