Nowy sprzęt na WWDC 2019? Już za miesiąc Apple może pokazać nowego Maca Pro i 32-calowy monitor 6K

Tomek Czech   7 maja 2019

Kilka tygodni temu Mark Gurman z Bloomberga pisał, że Apple rozważa wstępną prezentację Maca Pro na tegorocznej WWDC, która rozpocznie się 3 czerwca. Teraz wydaje się, że w czasie konferencji firma z Cupertino może też pokazać swój nowy monitor.

berrolia

O tym, że Apple pracuje nad nowym, modułowym Makiem Pro i własnym monitorem wiemy od dawna – firma poinformowała o tym zresztą oficjalnie. Komputer ma się pojawić w 2019 r., data premiery monitora nie została potwierdzona.

Czy zobaczymy go już na WWDC 2019?

W swoim wczorajszym raporcie Gurman jeszcze raz powtórzył, że w Cupertino rozważają wstępną prezentację Maca Pro podczas czerwcowej konferencji dla deweloperów. Dodał też, że Apple przygotowuje swój monitor ze wsparciem HDR.

Co prawda nie napisał wprost, że firma rozważa zaprezentowanie na WWDC 2019 także monitora, ale chyba tak trzeba interpretować jego słowa.

Zresztą miałoby to sens, bo monitor będzie zapewne przeznaczony do pracy przede wszystkim z nowym Makiem Pro.

Według najnowszych informacji, ma to być monitor 6K o przekątnej 31,6-cala.

Tymczasem nowy Mac Pro może wyglądać zupełnie inaczej, niż się spodziewamy…

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Źródło

 

 

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: