Wszystkie nowe tarcze w watchOS 6

Łukasz Bernaczyk   6 czerwca 2019

Od prezentacji nowego systemu operacyjnego na zegarki Apple – watchOS 6, minęło zaledwie kilkadziesiąt godzin. Cały czas sprawdzamy nowości, jakie przynosi nowa wersja systemu. Tym razem przyjrzymy się wszystkim nowym tarczom, które znajdziemy w watchOS 6.

berrolia

watchOS 6 – nowe tarcze

California

Klasyczna tarcza z numeracją mieszającą cyfry arabskie i rzymskie. Do wyboru opcja pełnoekranowa lub okrągła oraz cztery kolory.

 

Gradient

Zgodnie z nazewnictwem, tłem w tej tarczy są różnego rodzaju przejścia tonalne.

 

Solar Dial (Słońce 2)

Jest to odświeżona wersja tarczy Słońce. Na tarczy widzimy obecne położenie słońca na horyzoncie.

 

Numerals i Numerals Duo

Tarcza z dużymi cyframi, wypełniającymi w zasadzie cały ekran. Do wyboru mamy tu trzy formaty tekstu (czcionki) oraz kilka konfiguracji kolorystycznych.

 

Modular Compact

Tarcza zbudowana na bazie infografu, znanego z poprzednich systemów watchOS. Zawiera kilka modułów umożliwiających wstawienie różnych komplikacji (danych z różnych aplikacji).

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: