„For all mankind” – nowy serial Apple zapowiada się bardzo obiecująco [zwiastun]

Tomek Czech   7 czerwca 2019

Apple od kilku lat przygotowuje filmy i seriale, które jesienią znajdziemy w ich nowym serwisie VOD – Apple TV+. W poniedziałek na WWDC 2019 firma z Cupertino pokazała zwiastun jednego z seriali – „For all mankind”. Zapowiada się obiecująco.

berrolia

„For all mankind” to alternatywna wersja historii początków podoboju kosmosu w czasach Zimnej Wojny. Na księżycu jako pierwsi stają nie Amerykanie, lecz astronauci radzieccy. Podrażniona amerykańska duma natychmiast daje o sobie znać – NASA przygotowuje potężny plan podoboju Galaktyki. Między dwoma mocarstwami rozpoczyna się kosmiczny wyścig.

Wygląda to na typową amerykańską dużą produkcję dla masowego odbiorcy, ale to właśnie takie treści mają przyciągnąć miliony użytkowników do nowego serwisu Apple. Obecnie wiemy o około 40 produkcjach, które Apple przygotowuje na jesień.

Twórcami serialu „For all mankind” są Ronald D. Moore (Outlander, Star Trek, Battlestar Galactica), Matt Wolpert i Ben Nedivi. Występują m.in.: Joel Kinnaman, Michael Dornan, Wrenn Schmidt, Shantel VanSanten, Sarah Jones and Jodi Balfour.

Serwis streamingowy Apple TV+ będzie dostępny jesienią (nie podano dokładnej daty) na iPhonie, iPadzie, Macu, Apple TV, niektórych smart TV (m.in. Samsunga, LG, Sony, Vizio) oraz platformach Amazon Fire i Roku.

Polecamy: Koogeek KLOE4 – cztery inteligentne gniazdka w cenie jednego

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: