Na takiego iPhone’a czekacie, czyli świetny koncept iPhone’a 11 i 11 Max

Tomek Czech   12 czerwca 2019

W ostatnich dniach na łamach ThinkApple króluje software – z wiadomych względów. Pora więc nadrobić zaległości hardware’owe. A jest do tego dobra okazja, bo właśnie pojawił się świetny koncept iPhone’a 11

berrolia

iPhone 11 i 11 Max – koncept

Koncept najnowszych flagowców przedstawił znany nam już projektant Gunho Lee. iPhone 11 i 11 Max w jego wizualizacji mają nowy dizajn z obudową z ostrymi krawędziami, Touch ID umieszczony pod ekranem, Face ID nowej generacji, funkcję dwukierunkowego ładowania indukcyjnego Wireless PowerShare i port USB-C. Jest też Air Battery Pack – czyli magnetyczny, bezprzewodowy powerbank od Apple.

Warto rzucić okiem.

Niestety, według wszystkich doniesień wygląd tegorocznych nowych iPhone’ów nie zmieni się w porównaniu z obecnymi flagowcami. Na zmianę dizajnu poczekamy raczej co najmniej do 2020 r.

Gadżet Dnia: Xiaomi Townew T1

Produkty Apple w super cenach

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: