Apple udostępniło iOS 12.4 beta 4 – co nowego?

Tomek Czech   11 czerwca 2019

W zeszłym tygodniu Apple zaprezentowało i oddało w ręce deweloperów iOS 13 (zobacz wszystkie nowości), ale nie przestaje ulepszać iOS 12 – udostępniło właśnie czwartą betę iOS 12.4.

iOS 12.4 – co nowego?

W pierwszych trzech betach iOS 12.4 nie znaleziono żadnych nowych funkcji. Dlatego przypuszcza się, że poza kilkoma drobnymi ulepszeniami i poprawkami błędów iOS 12.4 przyniesie wsparcie dla Apple Card – karty kredytowej stworzonej przez Apple we współpracy z Goldman Sachs i MasterCard.

Na marcowej konferencji zapowiedziano, że premiera Apple Card odbędzie się „latem”, w pierwszej kolejności w Stanach Zjednoczonych.

W połowie maja w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia karty, która już od jakiegoś czasu jest testowana przez pracowników firmy z Cupertino.

Finalnej wersji iOS 12.4 należy się spodziewać w końcówce czerwca lub na początku lipca.

W lipcu Apple udostępni też pierwszą publiczną betę iOS 13.

Gadżet Dnia: Techlife X7 – ekstremalna hulajnoga elektryczna

Z miłości do Apple

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: