iPhone 11 (2019) z trybem zdjeć nocnych na wzór Night Sight z Pixel 3 – raport

Tomek Czech   13 czerwca 2019

W sieci pojawiła się właśnie informacja, że tegoroczne iPhone’y będą posiadały funkcję zdjeć nocnych na wzór tej znanej z Google Pixel 3 (Night Sight), która pozwala wykonać fotografie dobrej jakości nawet przy minimalnej ilości światła.

berrolia

iPhone 11 (2019) z trybem zdjeć nocnych

Informację podał w swoim najnowszym wideo autor kanału EverythingApplePro. Pochodzi ona od znanego dewelopera Maxa Weinbacha, który już kilkukrotnie był źródłem sprawdzonych informacji na temat planów Apple (np. tej o zmianie interfejsu głośności w iOS 13, która, jak wiemy, potwierdziła się).

Weinbach twierdzi, że Apple pracuje nad nowym trybem zdjeć nocnych dla tegorocznych iPhone’ów, który ma działać podobnie jak tryby nocne znane z Pixela 3 czy smartfonów Huawei. Firma z Cupertino ma oczywiście starać się, żeby jakość zdjęć wykonywanych iPhonem z użyciem tej funkcji była lepsza niż w przypadku konkurencji.

Według Weinbacha, tryb będzie można oczywiście uruchomić w każdej chwili ręcznie, ale ma też włączać się automatycznie w określonych sytuacjach (np. gdy chcemy zrobić zdjęcie w ciemnym pomieszczeniu) i o określonych godzinach (np. po zmroku).

Deweloper zaznacza, że Apple testuje tę funkcję. Firma chce dodać ją do tegorocznych modeli, ale nie jest wykluczone, że może nie zdążyć jej dopracować do czasu wrześniowej premiery nowych iPhone’ów.

Gadżet Dnia: PowerCube Extended USB

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: