Wideo: zobacz „iPhone’a 11” już teraz (na razie działa jeszcze na… Androidzie)

Tomek Czech   3 lipca 2019

W sieci pojawiło się wideo prezentujące klony iPhone’a 11 w trzech kolorach – białym, złotym i gwiezdnej szarości. Sprawiają wrażenie naprawdę solidnie wykonanych, ich wygląd pokrywa się z większością doniesień na temat tegorocznego flagowca z Cupertino, więc mamy dobrą okazję przyjrzeć się, jak prawdopodobnie będzie wyglądał nowy iPhone, którego Apple powinno pokazać we wrześniu.

berrolia

W Chinach produkowanych i sprzedawanych jest wiele klonów iPhone’ów – smartfonów, które mają wyglądać dokładnie jak najnowsze flagowce z Cupertino. Wykonane są oczywiście z tańszych komponentów i działają na Androidzie z nakładką mającą przypominać iOS.

Najnowsze klony iPhone’a 11 (czy raczej „atrapy”, bo trudno sklonować coś, czego jeszcze nie ma…) posiadają potrójną tylną kamerę umieszczoną na kwadratowym wybrzuszeniu – z większości przecieków wynika, że tak naprawdę będą wyglądały tegoroczne iPhone’y.

Poza kamerą i nieco przeprojektowanym przyciskiem wyciszania (którego akurat klony nie posiadają), wygląd nowych flagowców z Cupertino ma się nie zmienić w porównaniu z obecnymi modelami.

Twoje poszukiwania maski idealnej właśnie dobiegły końca

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: