iPhone 11 Pro w gradientowej obudowie?

Tomek Czech   6 września 2019

Redaktorzy strony Mobile Fun twierdzą, że otrzymali informacje o tym, że iPhone 11 Pro będzie dostępny również w obudowie z gradientowym wykończeniem, podobnym do Galaxy Note 10 w wersji Aura Glow.

berrolia

Dodatkowo, właśnie taki iPhone pojawiał się na najnowszych renderach producenta akcesoriów do urządzeń mobilnych – firmy Olixar.

Podchodziłbym jednak do tych rewelacji z dużym dystansem – informacji o gradientowym wykończeniu iPhone’a 11 Pro nie słyszeliśmy z żadnego z najbardziej wiarygodnych źródeł, a Olixar często próbuje zwrócić uwagę świata na swoja markę poprzez ujawnianie rzekomego wyglądu nowych iPhone’ów, co poźniej jednak nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Do tej pory nie pojawiły się informacje o nowych kolorach dwóch tegorocznych flagowców, dlatego jest dość prawdopodobne, że będą one dostępne w tych samych trzech kolorach, co zeszłoroczne modele – srebrnym, złotym i gwiezdnej szarości. Bloomberg podawał, że “co najmniej kilka wersji kolorystycznych” będzie miało matowe wykończenie tylnej szklanej obudowy, zamiast lśniącego, jak dotychczas”.

MacBook Air z M1 w najniższej cenie od premiery - taniej aż o 1250 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: