Apple uruchomiło program naprawczy dla niewłączających się iPhone’ów 6s i 6s Plus

Łukasz Bernaczyk   8 października 2019

Jeżeli jesteś posiadaczem iPhone’a 6s lub 6s Plus i Twój smartfon nie chce się włączyć, możesz za darmo naprawić go w ramach nowego programu naprawczego Apple.

berrolia

Program naprawczy dla iPhone’a 6s i 6s Plus

Programem naprawczym objęte są wyżej wspomniane modele iPhone’ów, które po wyłączeniu mają problemy z ponownym uruchomieniem. Apple twierdzi, że owa usterka, spowodowana jednym wadliwym komponentem, dotyczy niewielkiej ilości iPhone’ów 6s i 6s Plus wyprodukowanych między październikiem 2018 r. a sierpniem 2019 r.

Aby sprawdzić, czy twój iPhone kwalifikuje się do darmowej naprawy w ramach programu wystarczy wejść na stronę wsparcia technicznego Apple i podać numer seryjny urządzenia.

Jeżeli telefon się kwalifikuje, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem Apple (ich listę znajdziesz tutaj), żeby ustalić dalsze kroki.

Program obowiązuje przez dwa lata od daty pierwszej detalicznej sprzedaży danego egzemplarza iPhone’a 6s lub 6s Plus.

Osoby, które naprawiły smartfon na własną rękę przed rozpoczęciem programu, mogą ubiegać się o zwrot kosztów od Apple.

PROMOCJA: Słuchawki wokółuszne Denon AH-GC30 z ANC tańsze o 400 zł!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: