AirPods Pro (3. generacji) z ANC: są już pierwsze akcesoria, premiera niebawem?

Tomek Czech   24 października 2019

Od dawna wiemy, że Apple pracuje nad nową wersją AirPodsów z aktywną redukcją hałasu. Wydaje się, że premiera słuchawek zbliża się wielkimi krokami – w zeszłym tygodniu chińskie media pisały, że “AirPods Pro” mogą trafić do sprzedaży jeszcze w październiku, a dzisiaj pojawiły się pierwsze akcesoria do nich.

berrolia

AirPods Pro (2019)

Dwa rodzaje silikonowych etui do słuchawek oznaczonych jako “AirPods Pro” zaprezentowała właśnie firma ESR.

Są dwie możliwości: albo ESR ma sprawdzone informacje z chińskich fabryk Apple na temat nowego modelu AirPodsów i zdążyła już przygotować pierwsze akcesoria do nich, albo stworzyła je wyłącznie na podstawie krążących po sieci niesprawdzonych informacji jako zabieg marketingowy.

Już jakiś czas temu w chińskich sieciach społecznościowych pojawiły się zdjęcia rzekomo przedstawiające zarówno etui do AirPods 3/Pro, jak i same słuchawki.

AirPodsy 3. generacji mają być słuchawkami dokanałowymi, co umożliwi zastosowanie aktywnego wyciszania hałasu (ANC – Active Noise Cancelling).

Mogą zostać nazwane „AirPods Pro”, a ich cena ma oscylować wokół 250-260 dol. Byłyby więc droższe od AirPods 2 z ładowanym bezprzewodowo etui o około 50-60 dol.

W konstrukcji nowych AirPodsów może zostać użytych więcej metalowych części, żeby ułatwić rozproszenie się wytwarzanego przez słuchawki ciepła.

Ikonę przeprojektowanych AirPodsów znaleziono na początku października w sekcji związanej z ułatwieniami dostępu w pierwszej becie iOS 13.2.

Zapisy w kodzie źródłowym systemu wskazują, że nowe słuchawki będą posiadały opcję opisaną przez Apple jako „Focus mode”. To prawdopodobnie nic innego, jak tryb działania AirPods z włączoną aktywną redukcją hałasu.

Słuchawki mogą nieco zmienić swój wygląd i być bardzie odporne na wodę. Być może będą dostępne w innych wersjach kolorystycznych.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: