Modułowy iPhone 12 Pro Max (koncept)

Łukasz Bernaczyk   28 grudnia 2019

Ekran bez notcha, grafenowa bateria, płaska ramka oraz modułowe wnętrzności – tak według grafika Hasana Kaymaka mógłby wyglądać przyszłoroczny iPhone 12 Pro Max. Z wyglądem się zgodzimy, niestety z resztą już niekoniecznie.

berrolia

iPhone 12 Pro Max (2020) – koncept

Hasan Kymak wykonał świetną robotę i przygotował klip wideo pokazujący bardzo realistyczne rendery przyszłorocznego smartfona Apple w wersji Pro Max.

Płaska boczna ramka z ostrymi, ściętymi krawędziami, czyli dizajn nawiązujący nieco do iPhone’ów 4 i 5 to bardzo prawdopodobna opcja i rzeczywiście jest duża szansa, że iPhone 12 Pro Max będzie tak wyglądać.

Kontrowersyjna pozostaje jedynie kwestia notcha, który w przyszłym roku może co najwyżej zostać nieco zmniejszony, by dopiero w 2021 roku definitywnie zniknąć.

Dalej Hasana poniosła już chyba jego duża wyobraźnia, bowiem na grafenową baterię (o pojemności 6000 mAh) nie mamy co liczyć, a modułowa budowa iPhone’a z wymiennymi podzespołami to już mocne science-fiction, na które Apple prawdopodobnie nigdy się nie zdecyduje.

Niemniej jednak koncept jest naprawdę ciekawy. Jak wspomniałem, wygląd pokazanego telefonu może być bardzo zbliżony do finalnej wersji iPhone’a 12 Pro Max.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: