Modułowy iPhone 12 Pro Max (koncept)

Łukasz Bernaczyk   28 grudnia 2019

Ekran bez notcha, grafenowa bateria, płaska ramka oraz modułowe wnętrzności – tak według grafika Hasana Kaymaka mógłby wyglądać przyszłoroczny iPhone 12 Pro Max. Z wyglądem się zgodzimy, niestety z resztą już niekoniecznie.

berrolia

iPhone 12 Pro Max (2020) – koncept

Hasan Kymak wykonał świetną robotę i przygotował klip wideo pokazujący bardzo realistyczne rendery przyszłorocznego smartfona Apple w wersji Pro Max.

Płaska boczna ramka z ostrymi, ściętymi krawędziami, czyli dizajn nawiązujący nieco do iPhone’ów 4 i 5 to bardzo prawdopodobna opcja i rzeczywiście jest duża szansa, że iPhone 12 Pro Max będzie tak wyglądać.

Kontrowersyjna pozostaje jedynie kwestia notcha, który w przyszłym roku może co najwyżej zostać nieco zmniejszony, by dopiero w 2021 roku definitywnie zniknąć.

Dalej Hasana poniosła już chyba jego duża wyobraźnia, bowiem na grafenową baterię (o pojemności 6000 mAh) nie mamy co liczyć, a modułowa budowa iPhone’a z wymiennymi podzespołami to już mocne science-fiction, na które Apple prawdopodobnie nigdy się nie zdecyduje.

Niemniej jednak koncept jest naprawdę ciekawy. Jak wspomniałem, wygląd pokazanego telefonu może być bardzo zbliżony do finalnej wersji iPhone’a 12 Pro Max.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: