iPhone 12 może otrzymać nowy, naprawdę ciekawy kolor obudowy – ciemnoniebieski (wideo)

Łukasz Bernaczyk   23 stycznia 2020

Jeżeli spełni się choć część przecieków dotyczących wyglądu i specyfikacji iPhone’a 12 możemy być świadkami najlepszego smartfona Apple w historii. Teraz okazuje się, że może on w tym roku otrzymać kolejną ciekawą nowość – ciemnoniebieski kolor obudowy.

berrolia

iPhone 12 Navy Blue

Informacje o nowym kolorze obudowy w przypadku przynajmniej jednego z tegorocznych iPhone’ów podał Max Weinbach, jutuber prowadzący niezwykle popularny kanał EverythingApplePro. Według niego, nowy kolor „navy blue” ma w tym roku zastąpić barwę „midnight green”, która pojawiła się wraz z premierą iPhone’a 11 Pro i 11 Pro Max.

Jeżeli informacje Weinbacha się potwierdzą i kolor ciemnoniebieski pojawi się na obudowach iPhone’ów, można przypuszczać, że będzie dotyczył właśnie modeli 12 Pro i 12 Pro Max.

W ubiegłym roku Weinbach trafnie przewidział nowy, jasnozielony kolor obudowy iPhone’a 11 (ale jednocześnie twierdził, że zastąpi on barwę żółtą, tymczasem, jak wiadomo, iPhone 11 dostępny jest w obu tych kolorach). Innym razem leaker trafnie przewidział nowy interfejs zmiany głośności w iOS 13, ale mylił się co do aplikacji Kalkulator, która według niego miała zostać wbudowana w iPadOS.

Mimo mieszanej trafności doniesień Maxa Weinbacha, nowy, ciemnoniebieski kolor obudowy w iPhone’ach 12 Pro i 12 Pro wydaje się być wysoce prawdopodobny.

Osobiście nie ukrywam, że jeżeli tegoroczny iPhone Pro w obudowie tego koloru trafi na rynek, będzie to właśnie model, który kupię (jeśli tylko będzie wyglądał tak świetnie, jak na powyższych renderach).

Maty i powerbanki solarne Xtorm - nieograniczona energia w podróży!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką, niejednokrotnie z sukcesami.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: