Ciekawy koncept iPhone’a 12 Pro – realistyczny czy zbyt optymistyczny? (wideo)

Tomek Czech   25 stycznia 2020

O iPhonie 12 piszemy ostatnio bardzo często, bo pojawia się na jego temat naprawdę dużo przecieków. Dlatego powstaje też coraz więcej wizualizacji nowego flagowca z Cupertino – projektanci mają dużo informacji na temat wyglądu i nowych funkcji tegorocznych smartfonów Apple, więc mogą tworzyć coraz bardziej precyzyjne rendery. Czasem jednak, wbrew faktom, dodają coś od siebie. Tak właśnie jest w przypadku najnowszego konceptu udostępnionego przez ConceptsiPhone.

berrolia

iPhone 12 Pro – koncept

iPhone 12, prawdopodobnie w wersji Pro, według ConceptsiPhone będzie posiadał nowy dizajn z ostrymi krawędziami i płaską boczną ramką. To się zgadza z większością dotychczasowych doniesień na temat tego modelu.

Nie zgadza się jednak kilka innych elementów – brak notcha (ma zostać usunięty najwcześniej w 2021 r), Touch ID w ekranie (ma powrócić do flagowych iPhone’ów dopiero za rok) i cztery obiektywy tylnej kamery (modele 12 Pro i 12 Pro Max mają być wyposażone w potrójną kamerę, a czwartym elementem będzie nie kolejny obiektyw, tylko sensor 3D odpowiadający za technologię ToF).

Ale oczywiście nic nie jest jeszcze przesądzone, możliwe, że Apple nas jednak zaskoczy i wcześniej niż sądzimy upora się np. z usunięciem notcha czy powtórną implementacją Touch ID, więc warto przyjrzeć się wizualizacji stworzonej przez ConceptsiPhone.

MacBook Air z M1 w najniższej cenie od premiery!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: