Złoty Tydzień: Inteligentne gniazdko Eve Energy z HomeKit w spektakularnej cenie

Dawid Olczak   28 stycznia 2020

Po wczorajszej „złotej wyprzedaży”, w której mogliście kupić ładowarkę Mophie Dual Wireless aż o 100 zł taniej, nadszedł czas na kolejny dzień promocji Złotego Tygodnia. Dziś postanowiliśmy zaproponować Wam równie spektakularną okazję, której nie wolno przegapić – inteligentne gniazdko Eve Energy kompatybilne z Apple HomeKit najtaniej w Polsce!

berrolia

Złoty Tydzień w ThinkStore – Dzień #2

W ramach Złotego Tygodnia od poniedziałku aż do niedzieli włącznie, codziennie oferujemy Wam świetne produkty w spektakularnie niskich cenach. Najniższych w Polsce.

Przypominamy: każdy produkt będzie można kupić w “złotej promocji” wyłącznie przez 24 godziny. Kolejnego dnia wskakuje kolejny “złoty deal”, który również będzie aktywny 24h. I tak przez 7 dni.

Inteligentne gniazdko Eve Energy z HomeKit

Eve Energy to inteligentne gniazdko o niewielkich wymiarach, które łączy się z naszym iPhonem lub centrum akcesoriów za pomocą protokołu Bluetooth.

Na zewnętrznej części obudowy znajdziemy jeden podświetlany przycisk, który służy do ręcznego włączenia lub wyłączenia gniazdka. Co bardzo ważne, przycisk ten możemy zablokować za pomocą funkcji zwanej „Child Lock”. Dodatkowo, wewnątrz aplikacji Eve możemy ustalić, w jakich sytuacjach przycisk ma być podświetlany (gdy gniazdko jest włączone lub wyłączone).

Gniazdko charakteryzuje się wytrzymałością na obciążenia do 2500 W, więc możemy być spokojni, gdy podłączymy do niego pralkę czy żelazko.

Wewnątrz aplikacji Eve, która jest uznawana za jedną z najlepszych aplikacji HomeKit w ogóle, możemy sprawdzić zużycie energii, poniesione koszty na energię elektryczną, czy zaprogramować harmonogram pracy. Oczywiście możemy również wyłączyć lub włączyć gniazdko za pomocą wirtualnego przełącznika.

Jednak nie po to kupujemy takie gniazdko, żeby w cokolwiek klikać. Kupujemy je głównie po to, by w pełni zautomatyzować nasze urządzenia elektryczne – jeżeli szukasz inspiracji, zastanawiasz się, jakie urządzenia można zautomatyzować, zadzwoń do ThinkStore. Tam otrzymasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Skorzystaj z promocji Złotego Tygodnia i kup gniazdko Eve Energy w najniższej cenie w Polsce.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: