Twisto wprowadza split, czyli łatwy podział rachunku na kilka osób

Tomek Czech   28 stycznia 2020

Posiadacze aplikacji Twisto mogą korzystać z nowej funkcji – Twisto split. Umożliwia ona łatwy podział rachunku na kilka osób, na przykład za wspólny obiad w restauracji. Split przyda się w każdej sytuacji, w której wolelibyśmy uniknąć niewygodnych rozliczeń gotówkowych.

berrolia

Twisto split

Żeby podzielić rachunek z Twisto split wystarczy kilka kliknięć. Split można przesyłać również do osób, które nie korzystają z Twisto.

Twisto split idealnie sprawdzi się podczas wyjść z przyjaciółmi, zrzutek na prezent, rodzinnych zakupów, czy na wakacjach. Aplikacja będzie pamiętała za nas, kto i ile pieniędzy powinien nam oddać i przypomni znajomym o konieczności zwrotu. Osoby, które nie mają Twisto dostaną powiadomienie przez SMS lub mail i będą mogły spłacić split BLIKIEM lub przelewem.

Osoba, która otrzyma split ma 7 dni, by zapłacić swoją część rachunku. Po tym czasie nieuregulowana płatność wróci do nadawcy.

Twisto umożliwia podział każdej płatności, z dowolną liczbą osób. Minimalna kwota, o której zwrot możemy się zwrócić to 1 zł.

Aplikacja umożliwia wysłanie razem ze splitem rachunku za dzieloną transakcję, a także przesłanie wiadomości lub GIFa.

Apple Pay już wkrótce w Twisto

Już wkrótce użytkownicy Twisto mają zyskają dostęp do kolejnych funkcjonalności: jeszcze w tym kwartale powinny im zostać udostępnione płatności z Google Pay, a niedługo później Apple Pay.

Twisto pracuje także nad wdrożeniem możliwości rozłożenia zakupy na raty jednym kliknięciem.

Z okazji wprowadzenia Twisto split, fintech poinformował oficjalnie, że przez trzy miesiące od debiutu karty i aplikacji na polskim rynku do Twisto aplikowało aż 150 tys. klientów.

Mac od ręki i w super cenie!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: