Złoty Tydzień: Eve Thermo Connected 3. generacji – inteligentna głowica termostatyczna (HomeKit) w niespotykanie niskiej cenie

Dawid Olczak   30 stycznia 2020

Za nami trzy promocje w ramach Złotego Tygodnia w ThinkStore, w których mogliście kupić ładowarkę Mophie Dual Wireless, inteligentne gniazdko Eve Energy oraz etui Puro ICON w niezwykle atrakcyjnych cenach. Jednak nie trzeba ronić łez,  jeśli przegapiliście którąś z tych promocji, bo dzisiaj odpalamy kolejną i mamy dla Was prawdziwą petardę – inteligentną głowicę Eve Thermo Connected 3. generacji w niespotykanie niskiej cenie.

berrolia

Eve Thermo Connected 3. generacji (HomeKit)

Regulator Eve Thermo to inteligenta głowica zgodna z Apple HomeKit, która umożliwia ustawienie komfortowej temperatury w domu z poziomu ekranu iPhone’a, iPada, MacBooka czy Apple Watcha.

Oczywiście ręczne sterowanie to tylko ułamek możliwości tego urządzenia, gdyż istnieje również możliwość łatwego automatyzowania głowic w taki sposób, aby urządzenie uwzględniało temperaturę w pomieszczeniu, naszą lokalizację, reguły czy wcześniej zaprogramowane sceny – sterowanie będzie odbywało się w 100% automatycznie, bez naszego udziału.

Głowicą Eve można także zarządzać głosowo za pomocą Siri wprost z naszego iPhone’a, Apple Watcha, MacBooka, HomePoda czy iPada, zależnie od naszych preferencji.

Co bardzo ważne, akcesoria Eve są obsługiwane wyłącznie przez protokół Apple HomeKit, a ich producent dodatkowo gwarantuje, że nasze dane osobowe w żadnym wypadku nie są przechwytywane, zapisywane w chmurze ani sprzedawane. Nawet podczas zdalnego dostępu do domu wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane na iPhonie czy iPadzie.

Zobacz wideo – jak Eve dba o naszą prywatność:

Najważniejsze cechy:

  • możliwość tworzenia własnych harmonogramów, które zapewnią dopasowanie temperatury w domu do Twojego rozkładu dnia;
  • automatyzacja sterowania ogrzewaniem pomieszczeń na podstawie obecności domowników, reguł i scen;
  • precyzyjne sterowanie temperaturą za pomocą iPhone’a, Apple Watcha lub wbudowanego panelu dotykowego;
  • dzięki zgodności z technologią HomeKit rozwiązanie jest wyjątkowo łatwe w obsłudze i bezpieczne;
  • wykrywanie otwartego okna, tryb urlopowy, ochrona zaworu przed zanieczyszczeniem i wiele innych funkcji;
  • kupując głowice w ThinkStore masz pewność, że kupujesz najnowszy model urządzenia – głowicę najnowszej, trzeciej generacji.

Skorzystaj z promocji Złotego Tygodnia i kup Eve Thermo Connected 3. generacji w super cenie.

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: