Premiera iPhone’a SE 2: być może nie w marcu, ale raczej jeszcze przed wakacjami – raport

Tomek Czech   17 lutego 2020

Analityk Ming-Chi Kuo szczegółowo analizuje, jak epidemia koronawirusa wpływa na plany Apple i w swoim najnowszym raporcie pisze, że mimo możliwych opóźnień w produkcji “iPhone’a SE 2“, model ten ma pojawić się w sprzedaży w pierwszej połowie tego roku.

berrolia

iPhone SE 2/iPhone 9 – data premiery

Wcześniej Kuo podawał, że premiera nowego budżetowego smartfona z Cupertino planowana jest na koniec pierwszego kwartału 2020 r., czyli najprawdopodobniej na drugą połowę marca. O marcowej premierzy pisał też Bloomberg.

W dzisiejszym raporcie analityk podaje, że wprowadzenie do sprzedaży tego modelu jest planowane na pierwszą połowę tego roku. Jest więc możliwe (chociaż nie przesądzone), że premiera zostanie opóźniona i zamiast w marcu odbędzie się w kwietniu, maju lub czerwcu.

W każdym razie, jego zdaniem Apple nadal wierzy, że uda się wprowadzić ten model na rynek jeszcze przed wakacjami. W czerwcu okazją do tego może być WWDC 2020, na którym często prezentowany jest nowy sprzęt.

Wszystkiego, co wiemy o iPhonie SE 2/iPhonie 9 dowiesz się tutaj.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: