Urządzenia Legrand z HomeKit w świetnej cenie do końca tygodnia

Dawid Olczak   5 marca 2020

Inteligenty dom już dawno temu przestał być fantastyką, którą znaliśmy z filmów Sci-Fi i stał się faktem, teraźniejszością. Od około dwóch lat jest on na wyciągnięcie ręki dla praktycznie każdego z nas. Nie jesteśmy już zmuszeni do instalowana drogich, przewodowych smart-instalacji, które wymagają od nas remontu całego mieszkania. Dziś niemal każdy może pozwolić sobie na zakup kilka najpotrzebniejszych czujników, a gdy przyjdzie odpowiedni moment dokupić kilka brakujących elementów – to niczym budowa konstrukcji z klocków lego.

Dzisiaj jest świetna okazja, żeby kupić swój pierwszy “klocek” lub dokupić kolejne, ponieważ w ThinkStore właśnie wystartowała promocja na wszystkie akcesoria Legrand z HomeKit!

berrolia

Legrand praktycznie nie ma konkurencji

Odkąd na polskim rynku pojawiły się urządzenia marki Legrand kompatybilne z Apple HomeKit, większość konsumentów (a, już z pewnością większość klientów ThinkStore) wybiera właśnie tę markę. Szczerze mówiąc, wcale mnie to nie dziwi – urządzenia Legrand zostały zaprojektowane inaczej, niż produkty konkurencji. Mam tu na myśli między innymi fakt, że Legrand od bardzo dawna produkuje włączniki oświetlenia i ma znacznie większe doświadczenie na tym polu niż inne firmy z branży smart home, co widać na każdym kroku.

Dziesiątki dostępnych wymiennych ramek w przeróżnych kolorach, które dają możliwość dostosowanie wyglądu urządzenia pod nasze indywidualne potrzeby, możliwość łączenia w ramki po kilka sztuk (trzy, cztery i więcej), obsługa oświetlenia schodowego czy krzyżowego – to tylko jedne z wielu zalet całego systemu Legrand.

Jednak najważniejszą z nich jest oczywiście bezproblemowe i naprawdę stabilne działanie. Cieszyć może również fakt, że urządzenia marki Legrand są multiplatformowe, więc bez żadnych problemów może dzielić inteligentny dom między użytkownikami korzystającymi na co dzień zarówno z iOS, jak i Androida.

Jeżeli nie wierzycie mi na słowo, wpadnijcie na naszą grupę ThinkApple HomeKit i zapytajcie o opinię jej członków – ponad dwa tysiące osób.

Promocja: -10 % na wszystkie akcesoria Legrand!

Sprzęt Legrand z HomeKit bardzo rzadko jest przeceniany. Ale nam udało się zrobić taką promocję – od dziś do niedzieli (włącznie) wszystkie urządzenia Legrand w ThinkStore możecie kupić o 10% taniej.

Aby skorzystać ze zniżki wystarczy w koszyku podczas składnia zamówienia wpisać kod rabatowy “LEGRAND&THINKSTORE” – rabat naliczy się automatycznie!

Skorzystaj z promocji: Legrand z HomeKit -10%

Udanych zakupów!

Dawid Olczak

Użytkownik sprzętów z nadgryzionym jabłkiem od 2010 roku.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: