Premiera nowego MacBooka Air (2020) już w przyszłym tygodniu – raport

Tomek Czech   13 marca 2020

Według informacji zdobytych przez MacRumors, już w przyszłym tygodniu Apple może wprowadzić na rynek nowy model MacBooka Air (2020). Jeśli tak się rzeczywiście stanie, najprawdopodobniej będzie to model z klawiaturą nożycową nowej generacji.

berrolia

MacBook Air (2020)

Informacje te przekazała MacRumors ta sama osoba, która w ubiegłym roku przekazała temu portalowi informacje o planowanej przez Apple w marcu premierze nowego iPada, iPoda oraz iMaca. Sprawdziło się to w dwóch trzecich: Apple wprowadziło wtedy na rynek nowy model iPada oraz iMaca.

Informator nie zdradził żadnych szczegółów na temat nowego MacBooka Air. Z wielu przecieków, głównie pochodzących od analityka Ming-Chi Kuo wiemy, że odświeżony model Aira ma być wyposażony w klawiaturę z mechanizmem nożycowym, który zastąpi awaryjną klawiaturę motylkową. Możemy się spodziewać, że komputer zostanie też wyposażony w nieco lepszy procesor czy bardziej wydają grafikę.

Kuo donosił kilka dni temu, że zarówno nowy MacBook Air, jak i nowy model MacBooka Pro mają trafić do sprzedaży jeszcze przed wakacjami.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: