iPhone SE (2020): 3 GB RAM, bateria 1821 mAh (raport)

Tomek Czech   16 kwietnia 2020

Apple nigdy nie podaje ilości pamięci RAM, ani dokładnej pojemności baterii swoich smartfonów. Tak samo jest oczywiście w przypadku zaprezentowanego wczoraj iPhone’a SE 2. generacji. Ale wydaje się, że te dane zdradził chiński operator China Telecom.

berrolia

iPhone SE (2. generacji) – ilość RAM i pojemność baterii

Na stronach China Telecom pojawiła się informacja, że nowy iPhone SE ma 3 GB RAM i baterię o pojemności 1821 mAh.

Ilość pamięci RAM zgadzałaby się więc z tym, co od dawna słyszeliśmy od analityka Ming-Chi Kuo i z innych przecieków – że nowy budżetowy telefon Apple będzie wyposażony właśnie w 3 GB RAM.

Jeśli chodzi o baterię, akumulator o dokładnie takiej samej pojemności posiada iPhone 8, na którym bazuje SE 2. generacji. Na swojej oficjalnej stronie Apple pisze, że nowy SE posiada baterię o parametrach zbliżonych do tej z iPhone’a 8, więc informacja o pojemność 1821 mAh wydaje się bardzo prawdopodobna.

Ostatecznie ilość RAM poznamy po pierwszych testach Geekbench nowego telefonu, a pojemność baterii wtedy, kiedy smartfona rozłoży na części ekipa iFixit.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o iPhonie SE 2. generacji znajdziesz tutaj.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: