Obsługa 5G i nawet 70 GB za 35 zł miesięcznie – Play wprowadza nowe taryfy

Łukasz Bernaczyk   9 czerwca 2020

Play wprowadził właśnie nowe oferty dla obecnych i nowych klientów. Jest obsługa sieci 5G, nawet 70 GB danych w najwyższej taryfie, darmowe rozmowy, MMS-y i SMS-y. Wszystko to w dość przystępnej cenie.

berrolia

Nowa oferta Play

W ramach nowej ofert Play do dyspozycji mamy cztery taryfy i dodatkowe korzyści dla osób skłonnych wybrać oferty rodzinne lub duet. Większość z nowych taryf oferuje użytkownikowi dostęp do łączności 5G.

Zobaczmy zatem, co Play oferuje w ramach poszczególnych taryf.

Taryfa Play S

Podstawowa i najtańsza taryfa Play S oferuje w ramach abonamentu nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 3 GB internetu. Taryfa ta nie oferuje łączności w technologii 5G czy dodatkowych korzyści za wykupienie drugiego i kolejnego numeru w ramach pakietów DUET czy RODZINA. Koszt miesięcznego abonamentu w tej ofercie to 35 zł.

Taryfa Play M

Nieco wyższa i bogatsza taryfa Play M ma do zaoferowania darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 20 GB. transferu danych miesięcznie.

Dodatkowo, operator w tej taryfie proponuje usługę Play Now z podstawowym pakietem kanałów i platformę muzyczną TIDAL za darmo na okres trzech miesięcy.

Play Now możemy zamienić na usługę Bezpieczna Rodzina, pozwalającą sprawdzić miejsce pobytu swoich bliskich, wysyłać powiadomienia w przypadku opuszczenia tzw. “strefy bezpieczeństwa”, a także szybko wezwać pomoc.

Taryfa obsługuje łączność 5G i kosztuje 55 zł miesięcznie.

W ramach promocji DUET lub RODZINA możemy dokupić dodatkowy numer za 35 zł miesięcznie niezależnie od wybranej taryfy.

Taryfa Play L

Taryfa L oferuje dokładnie te same warunki, co taryfa Play M, z tą różnicą, że do dyspozycji mamy aż 70 GB transferu danych miesięcznie, a serwis TIDAL darmowo dostępny jest przez 6 miesięcy. Całość w abonamencie kosztuje 75 zł miesięcznie. Taryfa zapewnia oczywiście dostęp do sieci 5G.

Taryfa Play HOMEBOX

Najwyższa z dostępnych, nowych taryf – Play HOMEBOX oferuje te same warunki, co taryfy M i L, z tą różnicą, że do dyspozycji mamy 70 GB transferu danych w telefonie i 150 GB internetu domowego. Za całość zapłacimy 85 zł miesięcznie, a zarówno smartfon, jak i router domowy mogą działać w technologii 5G.

Play 5G

Play informuje, że umowy na nowe taryfy obsługujące 5G można podpisywać już od dzisiaj, natomiast sama łączność 5G ma ruszyć do końca czerwca tego roku w 53 miastach.

Aby korzystać z łączności 5G musimy posiadać odpowiednie do tego urządzenia. Obecnie Play oferuje:

  • Smartfon Xiaomi Mi 10 5G;
  • Smartfon Xiaomi Mi Lite 5G;
  • Smartfon Xiaomi Mi 10 Pro 5G.
  • Smartfon LG V60 ThinQ 5G;
  • Smartfon Huawei P40 Pro;
  • Smartfon Huawei Mate Xs;
  • Router Huawei CPE Pro 2;

Operator podkreśla też, że z łączności w technologii 5G będą mogli skorzystać również obecni klienci sieci, bez konieczności zmiany taryfy i bez żadnych dodatkowych kosztów.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: