Apple udostępnia iOS 14 beta 6

Tomek Czech   25 sierpnia 2020

Aktualizacja: listę wszystkich zmian w iOS 14 beta 6 znajdziecie tutaj.

***

Tydzień po udostępnieniu piątej bety iOS 14 Apple oddało w ręce deweloperów szóstą już wersję testową najnowszej odsłony systemu operacyjnego dla iPhone’a. W najbliższym czasie ta aktualizacja powinna być dostępna w wersji public beta.

berrolia

iOS 14 beta 6

Będziemy aktualizować ten wpis, kiedy tylko znajdziemy jakieś zmiany w iOS 14 beta 6.

Poprzednie wersje bety zawierały między innymi nowe widgety, ulepszenia narzędzia Exposure Notification API służącego do śledzenia kontaktów z osobami chorymi na COVID-19, ulepszenia w aplikacji Muzyka, zmiany dotyczące prywatności (jak np.  informacja o tym, która aplikacja ostatnio używała mikrofonu lub kamery), możliwość włączenia/wyłączenia w Ustawieniach “ukrytego albumu” w aplikacji Zdjęcia, czy naprawę tzw. błędu wolnego miejsca, który powodował, że system nie podawał prawidłowo informacji o ilości realnie zajętego miejsca na dysku urządzenia.

Wszystkie zmiany w poprzednich betach iOS 14 znajdziecie tutaj:

Finalna wersja iOS 14 zostanie udostępniona jesienią, najprawdopodobniej w drugiej połowie września lub na początku października.

Apple oddało też dzisiaj w ręce deweloperów szóste bety iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: