iOS 14 beta 6 – lista wszystkich zmian

Tomek Czech   26 sierpnia 2020

Wczoraj Apple udostępniło zarówno deweloperską, jak i publiczną wersję szóstej bety iOS 14. Zobaczmy, jakie zmiany przynosi najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego dla iPhone’a, którego finalna wersja będzie miała premierę jesienią.

berrolia

iOS 14 beta 6 – lista zmian

  • Ustawienia dźwięku przestrzennego dla AirPods Pro: sama funkcja dźwięku przestrzennego nie jest jeszcze dostępna, ale w ustawieniach pojawia się opcja “Podążaj za iPhone’em”:

Gdy opcja Podążaj za iPhone’em jest włączona, dźwięk zgodnych filmów i programów TV będzie brzmiał, jakby pochodził z iPhone’a (zamiast zmieniać się zgodnie z ruchami Twojej głowy).

  • Nowy ekran powitalny w aplikacji Mapy.

  • Kolejne zmiany w interfejsie wyboru godziny alarmu budzika – dodano pomarańczową ramkę, żeby użytkownik mógl łatwiej zorientować się, że okienko zmiany godziny jest interaktywne.

  • Poprawiono drobne błędy związane z Centrum sterowania i aplikacją Pliki.

Zobacz zmiany w poprzednich betach iOS 14:

Szkło hartowane do iPhone’a BananShield - twardość na poziomie szkieł Gorilla Glass💪

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: