Kupiłeś Apple Watcha Series 6 lub SE? Pomyśl o niezwykłej stacji dokującej dla niego – tylko dla Czytelników ThinkApple specjalne ceny na drewniane ładowarki Oakywood

Tomek Czech   6 października 2020

Nasza wspólna akcja z Oakywood jest skierowana nie tylko do posiadaczy najnowszych Apple Watchy, ale także dla właścicieli poprzednich modeli. Korzystając ze specjalnego kodu rabatowego Czytelnicy i Czytelniczki ThinkApple mogą kupić jedną z drewnianych ładowarek/stacji dokujących Oakywood do Apple Watcha z 15-procentową zniżką.

Ale uwaga, to nie koniec – promocje… łączą się! Niektóre ładowarki już są sprzedawane w promocyjnych cenach ze względu na premierę nowych Apple Watchy, a nasz kod dodatkowo obniża cenę!

Stacje dokujące Oakywood do Apple Watcha

Stacjami dokującymi i innymi drewnianymi akcesoriami Oakywood – małej firmy z Podhala – już wielokrotnie zachwycaliśmy się na łamach ThinkApple. Wszystkie są produkowane ręcznie przez pasjonatów pracy z drewnem. Powstają z naturalnego, litego, certyfikowanego, ekologicznego drewna dębowego lub orzecha amerykańskiego. Są wykończone naturalnymi olejami, co zapewnia niesamowicie naturalny wygląd i przyjemną w dotyku powierzchnię.

Oakywood Triple Dock

Jednym z naszych ulubionych produktów jest Triple Dock – czyli stacja dokująca pozwalająca na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń – Apple Watcha i np. iPhone’a oraz AirPods/AirPods Pro (ewentualnie dwóch iPhone’ów lub dwóch par słuchawek). Naszą recenzję Triple Dock znajdziecie tutaj.

Stacja Triple Dock jest niezwykle łatwa w obsłudze – dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii przyssawek micro-suction możemy bez problemu obsługiwać ją jedną ręką. Elastyczne, regulowane oparcie dla iPhone’a wykonane jest ze stali pokrytej filcem. W zestawie znajdziemy dwa certyfikowane przewody Lightning.

Zobacz na stronie producenta

Oakywood “Combo”

Dla tych, którzy nie potrzebują jednocześnie ładować aż trzech urządzeń, Oakywood stworzyło stację dokującą do ładowania dwóch urządzeń – Apple Watcha i iPhone’a lub AirPodsów.

Tutaj również mamy do czynienia z technologią micro-suction i regulowanym oparciem dla iPhone’a wykonanym ze stali pokrytej filcem. W zestawie znajdziemy jeden certyfikowany przewód Lightning.

Zobacz na stronie producenta

Oakywood Solo

Jeśli szukasz eleganckiej stacji ładowania wyłącznie dla Twojego Apple Watcha, Oakywood również ma coś dla Ciebie.

Ta minimalistyczna stacja dokująca umożliwia ładowanie smartwatcha z Cupertino w dwóch pozycjach: leżącej oraz “bocznej” (w nocnym trybie Nightstand).

Zobacz na stronie producenta

Oakywood – organizer

Oakywood ma też w swojej ofercie ciekawą stację ładującą do iPhone’a w postaci organizera, który świetnie nadaje się na przechowywanie Apple Watcha.

Zobacz na stronie producenta

Inne ciekawe akcesoria Oakywood

Ładowarki drewniane to nie jedyne, co w swojej ofercie ma Oakywood. Firma stworzyła całą masę świetnie wyglądających, eleganckich i jednocześnie bardzo funkcjonalnych akcesoriów. Oto kilka naszych ulubionych:

Promocja Oakywood i ThinkApple

Kod promocyjny, który obniża cenę akcesoriów do Apple Watcha o 15% to: “ThinkApple“.

Wpiszcie go w koszyku przy odprawie na oakywood.pl.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: