OFICJALNIE: Apple zaprasza na konferencję 13 października. Zobaczymy iPhone’a 12 5G!

Tomek Czech   6 października 2020

Apple ogłosiło przed chwilą, że ich następna konferencja odbędzie się w przyszły wtorek, 13 października, czyli zgodnie z oczekiwaniami i najbardziej wiarygodnymi przeciekami. Podczas konferencji spodziewana jest prezentacja iPhone’a 12. Hasło eventu: “Hi, Speed” zdaje się wskazywać na premierę pierwszego iPhone’a z łącznością 5G.

berrolia

Konferencja Apple 13.10 – “Hi, Speed”

Firma z Cupertino tradycyjnie nie zdradziła oczywiście, jakie produkty zaprezentuje podczas swojej konferencji. Wiemy tylko, że rozpocznie się ona o godzinie 10:00 czasu miejscowego w Kalifornii, czyli o 19:00 czasu polskiego. Ze względu na pandemię będzie to oczywiście wydarzenie wirtualne.

Podczas eventu spodziewamy się premiery czterech modeli iPhone’a 12:

  • iPhone 12 mini (5,4″)
  • iPhone 12 (6,1″)
  • iPhone 12 Pro (6,1″)
  • iPhone 12 Pro Max (6,7″)

Być może Apple pokaże także inne nowe sprzęty, których premiery spodziewamy się w tym roku – wokółuszne słuchawki AirPods Studio, mniejszy model HomePoda, lokalizator AirTag czy Apple TV nowej generacji.

Firma z Cupertino obiecała również, że jeszcze przed końcem 2020 r. wprowadzi na rynek swojego pierwszego Maca z własnym procesorem Apple Silicon. Trudno powiedzieć, czy zaprezentuje podczas najbliższej konferencji, czy specjalnie z tej okazji zorganizuje kolejną. Oczywiście może też ogłosić wprowadzenie tego komputera do sprzedaży za pomocą zwykłej informacji prasowej (o wielu szczegółach dotyczących Apple Silicon dowiedzieliśmy się już podczas WWDC 2020).

Mac od ręki i w super cenie!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: