Konferencja Apple dopiero w październiku, premiera iPhone’a 12 Pro w listopadzie – raport

Tomek Czech   13 sierpnia 2020

Jeden z najbardziej wiarygodnych leakerów – Jon Posser, podzielił się właśnie informacją, że według jego źródeł konferencja Apple z prezentacją nowych iPhone’ów po raz pierwszy od wielu lat nie odbędzie się we wrześniu – została przełożona na październik. Dopiero wtedy zobaczymy iPhone’a 12.

berrolia

iPhone 12 i 12 Pro – konferencja i data premiery

Wedlug Possera, najbliższa konferencja Apple odbędzie się w tygodniu rozpoczynającym się 12 października. Biorąc pod uwagę, że firma z Cupertino najczęściej organizuje swoje eventy we wtorek lub środę, należy się spodziewać, że konferencja odbędzie się 13 lub 14 października.

Wtedy Apple ma zaprezentować cztery modele iPhone’a 12 (piąty ma pojawić się na rynku na początku 2021 r.). Przedsprzedaż dwóch tańszych wersji iPhone’a 12 ma ruszyć w piątek, 16 października, a do sklepów i rąk pierwszych użytkowników telefon ma trafić 23 października.

Niestety nieco dłużej poczekamy na iPhone’a 12 Pro i 12 Pro Max. Według informatorów, pojawią się one w sprzedaży dopiero w listopadzie. Nie jest jeszcze znana dokładna data.

Posser zaznaczył jednocześnie, że biorąc podmiot uwagę dość skomplikowaną sytuację w tym roku (związaną przede wszystkim z pandemią koronawirusa i spowodowanymi przez nią opóźnieniami w produkcji), wszystkie daty mogą się jeszcze zmienić (czytaj: mogą być dalsze opóźnienia).

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: