T-Mobile zaczyna sprzedawać odnowione iPhone’y za 1 zł

Tomek Czech   17 listopada 2020

T-Mobile wystartował z ofertą „Smartfon regeneracja”, w ramach której będzie dawał telefonom drugie życie – od dzisiaj za symboliczną złotówkę będzie można kupić  w abonamencie odnowione egzemplarze iPhone’ów objęte dwuletnią gwarancją.

berrolia

T-Mobile – odnowione iPhone’y za 1 zł

Telefony są odnawiane, potem testowane, a następnie oferowane za złotówkę w “przystępnych cenowo abonamentach”. Na początku dostępne będą trzy modele: iPhone 6s (w wersjach 32 i 64 GB), iPhone 7 (32 GB) oraz iPhone 8 (w wersjach 64 i 256 GB).

Operator zapewnia, że urządzenia po gruntownym odnowieniu są prawie jak nowe – “posiadają tylko nieznaczne ślady użytkowania, a ich wszystkie komponenty zostały odpowiednio przetestowane”. Telefony są objęte 24-miesięczną gwarancją, mają nowe, oryginalne ładowarki(!) i w większości posiadają nowe baterie.

Można je nabyć za symboliczną złotówkę przy abonamencie z taryfą M w przypadku modeli 7 i 8, a w przypadku iPhone’a 6s zarówno w M, jak i S.

W taryfie M klienci otrzymują nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz internet bez limitu gigabajtów (15 GB internetu w pełnej prędkości, a po przekroczeniu limitu w danym cyklu prędkość transmisji ulegnie obniżeniu do maksymalnie 1 Mb/s).

Jeśli chodzi o cenę abonamentów, w przypadku iPhone’a 6S 32 GB miesięczna opłata wynosi 85 zł w taryfie S, a w taryfie M – 95 zł. Abonament w przypadku iPhone’a 6s 64 GB w taryfie M to również 95 zł. Z kolei dla iPhone’a 7 to 105 zł, dla iPhone’a 8 (64 GB) – 135 zł, a dla iPhone’a 8 (256 GB) – 145 zł.

Oferta „Smartfon regeneracja”, którą planujemy stale rozszerzać, to część naszych ekologicznych działań, realizowanych w ramach kampanii WE CARE.

Tutaj można zobaczyć unboxing iPhone’a odnowionego przez T-Mobile:

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: