Tak mogą wyglądać AirPods 3

Łukasz Bernaczyk   23 listopada 2020

Miesiąc temu pisaliśmy o tym, że kolejna, już trzecia generacja słuchawek AirPods jest spodziewana w pierwszej połowie 2021 r. Teraz na bardzo ciekawych renderach możemy zobaczyć, jak najprawdopodobniej będą wyglądały AirPods 3.

berrolia

AirPods 3

Rendery przygotowane przez grafika o pseudonimie AppleDsign bazują na najbardziej aktualnych doniesieniach na temat AirPods 3.

Słuchawki mają być nieco mniejsze niż dwa pierwsze modele i wyglądem zbliżyć się do AirPods Pro, ale pozostaną słuchawkami dousznymi (a nie dokanałowymi, jak AirPods Pro).

Dodatkowo, mają pracować dłużej na baterii, jednak w przeciwieństwie do modelu Pro nie będą wyposażone w zaawansowane funkcje, jak aktywna redukcja hałasu (ANC) czy dźwięk przestrzenny (Spatial Audio).

Kilka tygodni temu w sieci pojawił0 się pierwsze zdjęcie rzekomo przedstawiające AirPods 3.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: