macOS Big Sur. Proste Poradniki – kompletny przewodnik po najnowszym systemie dla Maca

Tomek Czech   4 lutego 2021

“Proste Poradniki” to seria kompleksowych przewodników po kolejnych wersjach macOS. Właśnie ukazała się najnowsza pozycja z cyklu, poświęcona macOS Big Sur. To świetny sposób, żeby poznać wszystkie tajniki nowego systemy dla Maców i możliwości komputerów Apple.

berrolia

macOS Big Sur. Proste Poradniki

„macOS Big Sur. Proste Poradniki” to kompletny i bogato ilustrowany przewodnik po najnowszym systemie operacyjnym dla Maca. Prowadzi czytelnika od podstaw, aż po zaawansowane funkcje i możliwości komputerów z Cupertino.

Dowiesz się z niej, jak najlepiej wykorzystać Maca do pracy i zabawy oraz odkryjesz jego liczne funkcjonalności i tajemnice.

Nauczysz się sprawnie poruszać po macOS i wykorzystywać jego możliwości. Dowiesz się jak wydajnie pracować na plikach, wykorzystywać skróty i korzystać z oprogramowania oraz usług. Poznasz rozwiązania pozwalające szybciej wykonywać zadania, a w razie potrzeby nauczysz się go naprawiać.

Dzięki Prostym Poradnikom:

  • poznasz podstawy obsługi systemu macOS,
  • odkryjesz sztuczki ułatwiające obsługę komputera,
  • skonfigurujesz samodzielnie swój system,
  • wdrożysz techniki pracy z plikami,
  • wykorzystasz najważniejsze aplikacje,
  • zabezpieczysz swój komputer,
  • przyspieszysz swoją pracę,
  • poradzisz sobie z ewentualnymi problemami,
  • poznasz komputery z procesorem M1 od Apple,
  • nauczysz się najważniejszych skrótów klawiaturowych, aby szybciej pracować z macOS

Najnowsze wydanie dotyczące macOS Big Sur to aż 304 strony z najważniejszymi informacjami o systemie, 17 rozdziałów prowadzących czytelnika „za rękę” przez wszystkie zakamarki macOS, duża ilość poglądowych ilustracji, pozwalająca łatwo przyswoić wiedzę, wyeksponowane porady pozwalające szybciej nauczyć się technik pracy z macOS, a także informacje o nowych komputerach Apple z procesorem M1.

Autorami książki są trzej doświadczeni redaktorzy Mój Mac – Przemysław Marczyński, Jaromir Kopp i Artur Jopek.

„macOS Big Sur. Proste Poradniki” kupisz na stronie wydawcy za 65 zł.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: