Centrum Serwisowe iSpot świętuje drugie urodziny – możesz wygrać iPada lub wymienić baterię w iPhonie w promocyjnej cenie

Tomek Czech   8 lutego 2021

W lutym 2019 r. iSpot otworzył w Warszawie swoje pierwsze Centrum Serwisowe. Za kilka dni rozpoczyna obchody jego drugich urodzin. Z tej okazji zaprasza do odwiedzin punktu, w którym będzie można skorzystać z usług w promocyjnych cenach i wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą jest iPad 8. generacji.

berrolia

Centrum Serwisowe iSpot

Centrum Serwisowe nie jest tradycyjnym salonem sprzedaży iSpot, w którym zostawiamy sprzęt do naprawy, ale miejscem poświęconym w 100% usługom serwisowym, w którym mamy bezpośredni kontakt z technikami, i które zatrudnia wyłącznie wykwalifikowane serwisantki i serwisantów, posiadających pełną certyfikację Apple.

Usługi są świadczone dla pełnej gamy produktów – począwszy od iPhone’ów, przez iPady, iPody, Apple Watche, na Macach i akcesoriach Apple i Beats kończąc.

„Od ręki” przeprowadzana jest diagnostyka i wymieniane są baterie i ekrany w wielu modelach iPhone’ów. Na miejscu można też kupić akcesoria do sprzętu Apple, czy np. brakujące elementy zestawu AirPods.

Jest też kącik wypoczynkowy dla klientów, którzy mogą poczekać na diagnozę/wymianę przy kawie i świeżych owocach.

Konkurs z iPadem do wygrania

W ramach obchodów 2. urodzin swojego Centrum Serwisowego, iSpot przygotował konkurs, w którym nagrodą jest iPad 8. generacji. Żeby mieć szansę go wygrać, trzeba odwiedzić Centrum Serwisowe w dniach 12-20 lutego i wziąć udział w teście wiedzy o Apple. Zwycięży osoba z najlepszym wynikiem.

iPad 8. Generacji został zaprezentowany przez Apple we wrześniu ubiegłego roku. Posiada ekran o przekątnej 10,2 cala, procesor A12 Bionic, Touch ID i głośniki stereo. Wspiera klawiaturę Smart Keyboard oraz Apple Pencil.

Wymień baterię w iPhonie – już od 159 zł

Kolejną z urodzinowych „atrakcji” jest możliwość tańszej wymiany baterii w wybranych modelach iPhone’a. Promocyjne ceny takiej usługi zaczynają się już od 159 zł.

Dodatkowo, w pakiecie z wymianą baterii, możemy też taniej skorzystać z innych usług, jak dezynfekcja, diagnostyka czy konfiguracja iPhone’a.

Pełny cennik promocyjnych usług znajduje się tutaj.

Centrum Serwisowe iSpot mieści się w budynku Plac Unii City Shopping, przy ul. Puławskiej 2 w Warszawie (wejście z poziomu 0, przy skrzyżowaniu ul. Batorego i Boya-Żeleńskiego).

W czasie odwiedzin koniecznie pamiętajcie o przestrzeganiu zasad sanitarnych.

Wszystkie szczegóły akcji promocyjnych związanych z 2. urodzinami Centrum Serwisowego iSpot oraz pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: