AirPods 3 w całej okazałości – wycieka zdjęcie mające przedstawiać nowy model słuchawek [aktualizacja]

Tomek Czech   22 lutego 2021

Aktualizacja: Według wiarygodnego leakera Jona Prossera, zdjęcie udostępnione przez stronę 52audio.com rzeczywiście przedstawia AirPods 3. generacji.

***

Z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo już od dłuższego czasu, że Apple pracuje nad nowymi wersjami swoich bezprzewodowych słuchawek – AirPods 3 i AirPods Pro 2. W sieci właśnie pojawiło się nowe zdjęcie rzekomo przedstawiające AirPods 3. generacji.

berrolia

AirPods 3

Pierwsze zdjęcie mające pokazywać AirPods 3. gen. pojawiło się w listopadzie ubiegłego roku, ale pokazywało tylko górną część słuchawek.

Nowe zdjęcie, jeśli jest autentyczne, daje nam pełny obraz tego, jak będą wyglądać same słuchawki oraz etui ładujące.

Potwierdziłyby się więc doniesienia, że AirPods 3 będą mniejsze od poprzedników i pod względem budowy upodobnią się nico bardziej do AirPods Pro. Ma to być jednak dalej konstrukcja douszna, a nie dokanałowa.

Słuchawki mają też pracować dłużej na baterii niż obecne AirPods (2. generacji), jednak w przeciwieństwie do modelu Pro nie będą wyposażone w zaawansowane funkcje, jak aktywna redukcja hałasu (ANC) czy dźwięk przestrzenny (Spatial Audio).

Dobrze poinformowany Mark Gurman z Bloomberga pisał jeszcze w zeszłym roku, że AirPods 3 zobaczymy już w pierwszej połowie 2021 r. Jak informuje leaker Jon Prosser, Apple nie zaprezentuje ich raczej na marcowej konferencji. Być może pojawią się później, między kwietniem a czerwcem. Nie jest też wykluczone, że Apple przełoży premierą na jesień.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: