Premiera AirPods 3 najwcześniej w trzecim kwartale 2021 – twierdzi Ming-Chi Kuo

Łukasz Bernaczyk   15 marca 2021

Masowa produkcja AirPods 3 ma się rozpocząć dopiero w trzecim kwartale 2021 r. – pisze analityk Ming-Chi Kuo w swoim najnowszym raporcie. Jeśli się nie myli, to AirPods 3. generacji nie zobaczymy podczas najbliższej konferencji Apple, która może się odbyć już 23 marca.

berrolia

AirPods 3 – premiera dopiero w drugiej połowie roku

Informacje z nowego raportu Ming-Chi Kuo są bardzo zaskakujące, bo premiery AirPods 3 spodziewaliśmy się lada chwila – w ostatnim czasie kilku poważanych leakerówe zapowiadało ją na najbliższe tygodnie, a nawet dni.

Tydzień temu Jon Prosser pisał, że nowe AirPodsy są jednym z czterech produktów Apple gotowych do wprowadzenia na rynek w najbliższym czasie i mogą zadebiutować już podczas marcowej konferencji.

Jeszcze w piątek znany leaker o pseudonimie Kang podawał, że “AirPods 3 są już gotowe do wysyłki”, a jeżeli cofniemy się w czasie do listopada ubiegłego roku, to sam autor dzisiejszego raportu – Kuo, podawał, że AirPods 3 trafią do sprzedaży w pierwszej połowie 2021 roku.

Widocznie jego źródła przyniosły nowe informacje na ten temat, bo analityk pisze dzisiaj, że masowa produkcja nowych AirPodsów ruszy dopiero w trzecim kwartale tego roku, co w praktyce oznacza, że do sprzedaży słuchawki te nie trafią szybciej niż w sierpniu lub we wrześniu.

Los AirPods 2 jeszcze nie przesądzony

Przy okazji Kuo podaje, że Apple waha się, co zrobić z AirPods 2 po premierze kolejnej generacji tych słuchawek.

Możliwości są dwie: wycofanie AirPods 2 ze sprzedaży lub kontynuacja produkcji i oferowanie ich jako tańszego modelu.

Wcześniej Ming-Chi Kuo podawał też, że w drugiej połowie roku na rynku pojawią się AirPods Pro 2. generacji.

MacBook Pro z wyjątkowo niskiej cenie!

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: