Raport: zbliża się premiera trzech nowych produktów Apple. Będzie konferencja?

Tomek Czech   30 marca 2021

Wciąż czekamy na pierwsze nowe produkty Apple w tym roku. Firma z Cupertino nie zorganizowała konferencji w marcu, ale być może zrobi to w kwietniu. Według wiarygodnego leakera Maxa Weinbacha, na rynku pojawią się nowe produkty z trzech kategorii: tablet, akcesoria i urządzenia ubieralne.

berrolia

Pierwsze nowe produkty Apple w 2021

Tym razem Weinbach powołuje się na źródła w sieci sprzedaży produktów Apple, a nie bezpośrednio w Cupertino. Z jego informacji wynika, że sprzedawcy szykują się na nowe produkty z kategorii: tablety, akcesoria oraz urządzenia ubieralne.

Leaker twierdzi, że będą to:

  • kategoria „tablety”: nowe iPady Pro (z 5G, portem Thunderbolt i ekranem mini-LED w modelu 12,9”);
  • kategoria „akcesoria”: lokalizator Bluetooth – AirTag (w cenie około 39 dol. – 199 zł);
  • kategoria „urządzenia ubieralne”: nowe, sezonowe paski do Apple Watcha (m.in. nowe kolory opaski Solo).

Z informacji zdobytych przez Weinbacha nie wynika, czy Apple zorganizuje konferencję w celu prezentacji nowych produktów, czy po prostu wprowadzi je na rynek za pomocą informacji prasowej. Nie wynika z nich nawet, że pierwsze produkty Apple w tym roku pojawią się już kwietniu.

Jednak według informatorów innego leakera – Jona Prossera, pierwsze tegoroczne sprzęty z Cupertino zostaną pokazane na wirtualnej konferencji, która odbędzie się w kwietniu.

Na wakacje z nową baterią – w iSpot wymienisz baterię w iPhonie 30% taniej

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: