Poznaliśmy datę premiery nowych iPadów Pro, iMaca 24” i Apple TV 4K (2. gen.)

Tomek Czech   29 kwietnia 2021

Podczas konferencji „Spring Loaded” Apple zapowiedziało, że niektóre spośród nowych produktów – iPady Pro, iMac 24” oraz Apple TV 4K (2. gen.) – będą dostępne „w drugiej połowie maja”. Do tej pory nie znaliśmy dokładnej daty. Wydaje się jednak, że właśnie przestała ona być tajemnicą.

Premiera iPad Pro (2021), iMac 24” i Apple TV 4K (2. gen.)

Wszystko wskazuje na to, że wspomniane wyżej nowe produkty trafią do sprzedaży 21 maja.

Najpierw o tej właśnie dacie poinformował leaker Jon Prosser.

Potem, 21 maja, jako data dostępności nowego iMaca pojawiła się na stronie brytyjskiego sprzedawcy sprzętu Apple.

Okazało się też, że data 21 maja znajduje się w kodzie źródłowym na oficjalnej stronie Apple UK, na podstronie z informacją prasową o nowych produktach.

Przedsprzedaż nowych iPadów Pro, iMaca 24” z M1 i Apple TV 4K (2. gen.) rozpocznie się jutro, 30 kwietnia. Apple nie podało jeszcze dokładnej godziny, ale spodziewamy się, że preordery ruszą o 14:00 polskiego czasu.

Jutro oficjalnie do sprzedaży trafią lokalizator AirTag oraz iPhone 12/12 mini w kolorze fioletowym, których przedsprzedaż rozpoczęła się przed tygodniem.

Maki w chipami z serii "M" w rewelacyjnych cenach!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: