Raport: premiera AirPods 3 jeszcze w tym roku, przeprojektowane AirPods Pro 2 w 2022

Łukasz Bernaczyk   2 czerwca 2021

W swoim najnowszym raporcie Mark Gurman z Bloomberga informuje, że słuchawki AirPods 3. generacji, które nieco zmienią dizajn, zobaczymy jeszcze w tym roku. Jeśli chodzi o AirPods Pro 2, to będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, a słuchawki otrzymają nowe funkcje monitorowania aktywności fizycznej.

berrolia

AirPods 3 “nieco później” w tym roku

Informacje z najnowszego raportu Gurmana pokrywają się z tym, co słyszeliśmy o tych słuchawkach już wcześniej. AirPods 3 mają otrzymać nowy wygląd, zbliżony do tego, jak wyglądają obecne AirPods Pro.

Słuchawki mają dalej pozostać urządzeniami dousznymi, a nie jak w przypadku Pro dokanałowymi. Sporo krótsze niż obecnie mają być wystające “pałąki”. Nowy będzie również kształt etui

Gurman informuje, że premiera AirPods 3 zaplanowana jest na ten rok, ale podaje żadnej bardziej zbliżonej daty.

AirPods Pro 2 w 2022

Redaktor Bloomberga podaje też kilka informacji na temat drugiej generacji AirPods Pro. Według jego źródeł, ich premiera została przesunięta na przyszły rok.

AirPods Pro 2 mogą otrzymać wygląd zbliżony do nadchodzących słuchawek Beats Studio Buds, co oznaczałoby, że z ich budowy wystające “pałąki” znikną całkowicie.

Druga generacja słuchawek Pro od Apple ma otrzymać nowe czujniki ruchu oraz sensory pozwalające na śledzenie aktywności fizycznej użytkownika.

Nie wiadomo, jakie to dokładnie będą sensory, natomiast już w 2016 r. Apple otrzymało patent na czujniki umieszczone w słuchawkach, pozwalające na ciągłe monitorowanie takich parametrów życiowych, jak temperatura, puls czy potliwość.

Sprzęt Apple za darmo przez rok - nowa oferta na polskim rynku

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: