Realistyczny koncept iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini – czyli co zobaczymy we wrześniu (wideo)

Łukasz Bernaczyk   29 lipca 2021

Grafik o pseudonimie The Hacker 34 pokazał bardzo realną wizualizację tego, jak prawdopodobnie będą wyglądały dwa tańsze modele tegorocznych smartfonów z Cupertino – iPhone 13 i iPhone 13 mini. Zagalopował się jednak nieco z ich specyfikacją techniczną.

berrolia

Apple iPhone 13 i 13 mini (2021)

Koncept pokazuje nowe iPhone’y z mniejszym notchem oraz innym rozkładem obiektywów na module tylnej kamery. Tak właśnie mają wyglądać iPhone 13 i 13 mini. Najprawdopodobniej pojawią się też nowe kolory.

Telefony z pewnością będą wyposażone w procesor A15. Być może otrzymają też aparat z automatyczną stabilizacją matrycy oraz szybsze Face ID.

Jednak autor chyba nieco przeszarżował ze specyfikacją techniczną tańszych modeli nowego flagowca – niegasnący ekran 120 Hz najprawdopodobniej trafi wyłącznie do iPhone’a 13 Pro i 13 Pro Max. Bezprzewodowe ładowanie zwrotne, jeśli rzeczywiście zostanie zaimplementowane, będzie służyło raczej ładowaniu drobnych akcesoriów, jak AirPods, a nie innego iPhone’a.

Tak czy inaczej, warto zobaczyć wideo:

Czy tak właśnie będzie wyglądał iPhone 13 i iPhone 13 Mini przekonamy się już we wrześniu.

CYBER WEEK W LANTRE (APPLE AUTHORIZED RESELLER)

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: