Oakywood wprowadza do sprzedaży etui do AirPods i AirPods Pro w wersji z drzewa dębowego

Tomek Czech   30 lipca 2021

W zeszłym roku Oakywood stworzyło swój pierwszy produkt przeznaczony dla słuchawek AirPods – drewniane etui (jego recenzję możesz przeczytać tutaj). Dotychczas było ono dostępne w wersji z drewna orzecha amerykańskiego. Teraz firma z Podhala uzupełnia swą ofertę o długo wyczekiwaną wersję tego etui wykonaną z drewna dębowego.

berrolia

Drewniane etui Oakywood do AirPods i AirPods Pro

Etui do AirPodsów, jak wszystkie produkty Oakywood, jest wykonywane ręcznie przez pasjonatów pracy drewnem. Stworzone jest z ekologicznych materiałów, w tym drewna z certyfikatem FSC.

Obudowa jest zabezpieczona matowym lakierem, co według producenta ma zapewniać jednocześnie minimalistyczny i ponadczasowy wygląd.

Etui jest cienkie i lekkie, ale jednocześnie na tyle wytrzymałe, żeby zapewnić odpowiednią ochronę słuchawkom AirPods.

Obudowa dobrze przylega do urządzenia – z naszych testów wynika, że jest świetnie dopasowane do kształtu etui AirPodsów.

Etui umożliwia zarówno ładowanie przez port Lightning, jak i bezprzewodowe ładowanie na każdej ładowarce Qi.

Posiada też otwór na sznurek do smyczy.

Nowy model z drzewa dębowego jest do kupienia na stronie producenta:

Oakywood oferuje też bardzo oryginalne filcowe etui do AirPodsów.

Etui do AirPodsów od Oakywood są kompatybilne ze wszystkimi drewnianymi stacjami dokującymi i ładowarkami bezprzewodowymi tego samego producenta.

A jeśli szukacie stojaka na AirPods Max lub inne większe słuchawki nauszne czy wokółuszne, polecamy drewniane stojaki Oakywood, których od dawna używamy w redakcji.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: