Raport: iPhone 13 z dyskiem 1TB zadebiutuje w trzecim tygodniu września wraz z AirPods 3

Łukasz Bernaczyk   31 lipca 2021

Najnowsze doniesienia analityków z Wedbush oraz redaktorów DigiTimes potwierdzają informacje wcześniej krążące po sieci – iPhone’y 13 oraz AirPods 3 mają trafić do sprzedaży w trzecim tygodniu września. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max otrzymają nową opcję wielkości pamięci 1 terabajt.

berrolia

iPhone 13 i AirPods 3 – premiera we wrześniu

Według analityków firmy Wedbush, którzy mają swoich informatorów w łańcuchu dostaw Apple, modele Pro tegorocznych iPhone’ów, czyli iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max, otrzymają nową opcję pojemności pamięci, która będzie wynosić aż 1 TB. Obecnie największa dostępna pojemność dysku w iPhone’ach wynosi 512 GB.

iPhone’12 i iPhone 12 mini dostępne są z pamięcią 64 GB, 128 GB oraz 256 GB i najprawdopodobniej taki sam wybór będzie w przypadku iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini.

iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max możemy kupić z pamięcią w wielkościach 128 GB, 256 GB i 512 GB, zatem iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max najprawdopodobniej będziemy mogli nabyć w jednej z czterech opcji pojemności dysku: 128 GB, 256 GB i 512 GB i 1 TB. Może być też tak, że Apple zrezygnuje z jednej z dwóch środkowych opcji.

Jeżeli chodzi o datę premiery iPhone’ów 13, to analitycy Wedbush potwierdzają to, o czym słyszeliśmy już wcześniej – tegoroczne smartfony Apple zostaną zaprezentowane w drugim tygodniu września, a tydzień później pojawią się w sprzedaży.

AirPods 3 zadebiutują razem z iPhone’ami 13

Według redaktorów DigiTimes, we wrześniu, wraz z iPhonem 13, zadebiutują AirPods 3.

Największą zmianą będzie wygląd nowych AirPodsów, które wizualnie zbliżą się do AirPods Pro.

Przypomnę, że pierwsza generacja AirPods zadebiutowała w grudniu 2016 r. Ponad dwa lata później, w marcu 2019 r., Apple zaprezentowało drugą generację AirPodsów z bezprzewodowym ładowaniem.

Czy Apple zaskoczy jakimiś nowymi funkcjami w przypadku trzeciej generacji AirPodsów. Najprawdopodobniej przekonamy się już we wrześniu.

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Źródło

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: