Raport: Apple Watch Series 7 w dwóch nowych rozmiarach z większym ekranem

Tomek Czech   25 sierpnia 2021

Jak donosi znany leaker UnclePan, tegoroczny Apple Watch Series 7 będzie dostępny w nowych, nieco większych rozmiarach – 41 mm i 45 mm, zamiast dotychczasowych 40 mm i 44 mm. Premiera zegarka spodziewana jest we wrześniu.

berrolia

Apple Watch Series 7 z większym ekranem

W przeszłości UnclePan podawał już sprawdzone informacje na temat przyszłych produktów Apple, więc nie można przejść obojętnie obok jego doniesień. Tym razem leaker sugeruje, że przekątna ekranów obydwu modeli Apple Watcha zwiększy się o 1 mm.

Jeśli tak rzeczywiście się stanie, będzie to najprawdopodobniej zasługa węższych ramek wokół ekranu, o czym jakiś czas temu informował Mark Gurman z Bloomberga. Nie spodziewamy się zwiększenia rozmiaru koperty.

UnclePan podaje, że wszystkie paski z poprzednich modeli będą pasować do tegorocznej wersji zegarka.

Apple Watch Series 7 ma mieć nowy dizajn z płaskimi bocznymi ramkami, inspirowanymi wyglądem iPhone’a 12, iPada Pro czy iPada Air 4. W przypadku zegarka krawędzie nie będą jednak aż tak ostro ścięte, jak to ma miejsce w pozostałych produktach. Bardziej płaski ma być też ekran nowego Apple Watcha.

Na lewej bocznej ramce, dwa stosunkowo małe otwory głośników, ułożone jeden pod drugim, zostaną zastąpione znacznie większymi podłużnymi otworami, ułożonymi równolegle do siebie.

Zegarek może być też dostępny w nowym, jasnozielonym kolorze.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: