Apple Watch Series 7 – zobacz, jak będzie wyglądał na nadgarstku (zdjęcia, wideo)

Tomek Czech   1 września 2021

Każdy produkt Apple jest kopiowany przez mniejszych (lub większych…) chińskich producentów, a tzw. klony są sprzedawane na tamtejszym rynku, czasem nawet jeszcze przed premierą oryginalnego urządzenia Apple. Nie inaczej jest z Apple Watch Series 7, którego klony można kupić w Chinach już od co najmniej kilkunastu dni. Daje nam to okazję, żeby zobaczyć, jak mniej więcej nowy smartwatch z Cupertino będzie wyglądał na naszych nadgarstkach.

berrolia

Apple Watch Series 7

Patrząc na zdjęcia klonów Apple Watch Series 7 musimy pamiętać, że oryginalny produkt będzie wyglądał zdecydowanie lepiej.

Przede wszystkim nie będzie aż tak gruby, jak widoczne na zdjęciach kopie.

Leaker Jon Prosser, który widział prototyp nowego zegarka Apple potwierdza, że jest zdecydowanie cieńszy, niż klony, których zdjęcia obiegły internet. Ma on wyglądać mniej więcej tak:

Apple Watch 7. generacji nie będzie też miał aż tak mocno ściętych i całkowicie płaskich ramek bocznych, jak jego klony. No i całe szczęście, bo przyznacie chyba, że widoczny na zdjęciach klony, nie posiadające niemal żadnych zaokrągleń, które dodałyby im nieco elegancji, ostatecznie nie wyglądają zbyt dobrze.

No i pamiętajmy, że produkt Apple będzie należycie wykończony z dbałością o szczegóły, czego zdecydowanie brakuje tanim kopiom.

Tak czy inaczej, zdjęcia chińskich klonów Apple Watch Series 7 dają nam pewne pojęcie o tym, jak będzie wyglądał tegoroczny model zegarka z Cupertino.

Prezentacja Apple Watch Series 7 spodziewana jest na najbliższej konferencji Apple, która ma się odbyć 14 września. Wczoraj pojawiły się informacje, że premiera sklepowa może zostać opóźniona.

MacBooki Pro i Air w zaawansowanych konfiguracjach dostępne od ręki w Lantre

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: