Apple Watch Series 7 opóźniony – raport

Tomek Czech   31 sierpnia 2021

Złe wiadomości dla osób szykujących się do zakupu Apple Watch Series 7 – z najnowszych informacji wynika, że jego produkcja się opóźnia. W związku z tym również premiera sklepowa może się odbyć później, niż się spodziewaliśmy.

berrolia

Apple Watch Series 7 – premiera opóźniona

O opóźnieniu najpierw poinformował japoński serwis Nikkei, a później potwierdził je Bloomberg. Jednym. z powodów jest podobno nowy, bardziej skomplikowany dizajn nowego modelu smartwatcha z Cupertino, co mocno spowolniło produkcję.

Co bardzo ciekawe, Nikkei twierdzi, że innym powodem opóźnienia jest nowy moduł służący do pomiaru ciśnienia krwi, który nie przeszedł poprawnie testów odporności na wodę po zamontowaniu go w nowej konstrukcji zegarka. To zaskakująca informacja, bo choć doniesienia o czujniku do pomiaru ciśnienia tętniczego pojawiały się już wcześniej, niedawno bardzo wiarygodny Mark Gurman z Bloomberga pisał, że Apple Watch Series 7 nie zostanie wyposażony w żadne nowe sensory.

Trudno powiedzieć, czy opóźnienia w produkcji przełożą się na opóźnienie sklepowej premiery nowego zegarka, która spodziewana jest 24 września, czy jedynie wpłyną na jego niższą dostępność w pierwszych tygodniach po premierze.

Prezentacja Apple Watch Series 7 spodziewana jest na najbliższej konferencji Apple, która ma się odbyć 14 września. Wtedy też Apple ma pokazać światu iPhone’a 13.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: