iSpot publikuje polskie ceny wymiany iPhone’ów 13, iPada mini 6 i iPada 9. gen.

Tomek Czech   29 września 2021

Właśnie poznaliśmy polskie ceny wymiany najnowszych urządzeń Apple – iPhone’a 13, iPada mini 6 oraz iPada 9. generacji. Jako pierwszy spośród polskich autoryzowanych serwisów Apple opublikował je właśnie iSpot.

berrolia

iPhone 13 (mini/Pro/Max)  – cena wymiany urządzenia

W przypadku iPhone’ów wymiana całego urządzenia na nowe jest konieczna na przykład w sytuacji zalania, rozbicia tyłu urządzenia lub uszkodzenia z deformacją ramki, uniemożliwiającą wymianę wyświetlacza. Wymiana jest też niezbędna przy niektórych usterkach gwarancyjnych.

Cena wymiany trzech modeli iPhone’a 13 jest taka sama, jak ich zeszłorocznych poprzedników z serii „12”. Tylko w przypadku iPhone’a 13 mini cena wzrosła o 50 zł w porównaniu z iPhonem 12 mini.

Pełny cennik wygląda tak:

  • iPhone 13 mini: 2249 zł
  • iPhone 13: 2439 zł
  • iPhone 13 Pro: 2939 zł
  • iPhone 13 Pro Max: 3189 zł

Nie ma jeszcze oficjalnych polskich cen wymiany ekranu i wymiany baterii w iPhone’ach 13 – damy Wam znać, jak tylko się pojawią.

iPad mini 6 i iPad 9. gen. – cena wymiany urządzenia

Autoryzowane serwisy Apple nie wymieniają wyświetlaczy i baterii w iPadach, więc w tym przypadku mówimy tylko o usłudze wymiany całego urządzenia.

Cena wymiany iPada mini 6 wynosi 2249 zł, co oznacza wzrost aż o 620 zł w porównaniu z ceną wymiany iPad mini 5.

Z kolei wymiana iPada 9. generacji kosztuje 1389 zł, czyli tyle samo, ile w przypadku kilku poprzednich generacji tego modelu.

Pełny cennik wymiany wszystkich urządzeń znajdziesz tutaj.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Źródło
Grafika

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: