AirPods 3 w najniższej cenie od premiery

Redakcja   3 lutego 2022

Słuchawki AirPods 3 są obecnie w promocji na Amazon.pl. I to w najniższej cenie od premiery – za jedyne 793 zł (taniej o 156 zł).

berrolia

AirPods 3. gen. (2021) – promocja

AirPods 3. generacji to najnowszy model klasycznych dousznych AirPodsów, zaprezentowany przez Apple w październiku ubiegłego roku.

Słuchawki posiadają teraz wsparcie dla dźwięku przestrzennego (Spatial Audio), a adaptacyjna korekcja (EQ) dostraja muzykę do kształtu naszych uszu.

AirPods 3 pozwalają na 6 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu, a etui – które teraz można ładować również przez MagSafe – zapewnia dodatkowych 30 godzin pracy. Zaledwie 5 minut w etui wystarczy, żeby AirPods grały przez około godzinę

Każda słuchawka ma pokryty specjalną siatką akustyczną mikrofon, który wycisza szum wiatru podczas połączeń telefonicznych. Nowy kodek do komunikacji głosowej – AAC-ELD pozwala prowadzić rozmowy FaceTime w jakości HD.

W aktualnej promocji na Amazonie słuchawki można kupić o 120 zł taniej: 949 zł -> 793,56 zł

AirPods Pro i AirPods Max również w promocji

W mocno obniżonych cenach dostępne są też AirPods Pro (najnowszy model z ładowaniem MagSafe) – za jedyne 935 zł oraz AirPods Max – wersja w kolorze srebrnym kosztuje tylko 1999 zł (800 zł taniej).

AirPods 2. generacji możemy kupić za 611 zł.

Inne sprzęty Apple w promocji:

***

Artykuł zawiera linki afiliacyjne do Amazon.pl

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: