Tak może wyglądać iPhone 14 Pro – zobacz najnowsze rendery oparte na ostatnich przeciekach (wideo)

Łukasz Bernaczyk   31 marca 2022

W sieci pojawiły się nowe wizualizacje iPhone’a 14 Pro, które zostały przygotowane w oparciu o najświeższe informacje na temat nadchodzącego smartfona Apple oraz na schematach CAD, które jakiś czas temu wyciekły do sieci.

berrolia

iPhone 14 Pro – najnowsza wizualizacja

Youtuber o pseudonimie Technizo Concept udostępnił w sieci swoją najnowszą wizualizację tego, jak będzie wyglądał iPhone 14 Pro, którego premiera z dużym prawdopodobieństwem odbędzie się we wrześniu tego roku.

Autor wizualizacji zaznacza, że aby wyrenderowane przez niego modele iPhone’a 14 Pro były jak najbardziej realne, opierał się na schematach CAD iPhone’a 14 Pro, które niedawno pojawiły się w sieci. Grafik bazował również na najnowszych informacjach na temat nowego flagowca pochodzących z najbardziej wiarygodnych źródeł.

Na wideo widzimy więc przyszłego smartfona Apple, który wyglądem jest zbliżony do iPhone’a 13 Pro, z kilkoma istotnymi różnicami.

Po pierwsze, iPhone 14 Pro nie posiada notcha, którego miejsce zajmują dwa niewielkie otwory. Jeden podłużny, w którym znajdą się elementy systemu Face ID, drugi okrągły, na przednią kamerę smartfona.

Druga zauważalną różnicą będzie nieco większa i minimalnie bardziej wystająca z obudowy tylna „wyspa” zespołu kamer, co powiązane jest z największym ulepszeniem kamery iPhone’a od lat.

Poza tym oraz nowymi kolorami, które w tej wizualizacji są akurat wytworem wyobraźni grafika, iPhone 14 Pro nie powinien mocno różnic się od poprzednika.

Zobaczcie wideo:

PRZEDSPRZEDAŻ: Nowy MacBook Pro z M2 Pro lub M2 Max - zamów teraz

Łukasz Bernaczyk

Swoją przygodę z Apple zaczął w 1992 r. od Macintosha Classic. Od tego czasu wierny użytkownik i fan marki z Cupertino. Z wykształcenia mgr inż. informatyki w inżynierii, pracuje również jako Dyrektor ds. Rozwoju w jednej z podpoznańskich firm. Gadżeciarz, miłośnik amerykańskiej koszykówki, szachów i podróży. W wolnych chwilach eksperymentuje z elektroniką i własnoręcznie robionym smart home.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: