Apple udostępniło iOS 15.5 beta 2

Tomek Czech   19 kwietnia 2022

Apple oddało dzisiaj w ręce deweloperów drugą betę iOS 15.5, która najprawdopodobniej będzie ostatnią aktualizacją systemu przed pojawieniem się iOS 16.

berrolia

iOS 15.5 beta 2

Uaktualnienie iOS 15.5 skupia się przede wszystkim na drobnych ulepszeniach aplikacji Wallet, związanymi z niedostępnymi w Polsce funkcjonalnościami, jak Apple Cash i Apple Card.

Co jednak ciekawe, według Marka Gurmana z Bloomberga, iOS 15.5, wraz z najnowszą aktualizacją macOS Monterey 12.4, zawiera wsparcie dla najnowszych Maców, które Apple może zaprezentować już w czerwcu podczas WWDC 2022 i wprowadzić do sprzedaży w połowie tego roku (jeszcze w czerwcu lub w miesiącach wakacyjnych).

Z dużym prawdopodobieństwem będą to nowe modele z chipem M2. Spodziewamy się nowego, przeprojaktowanego MacBooka Air oraz odświeżonych o nowy procesor MacBooka Pro 13” i Maca mini. Nie jest wykluczone, że pojawi się też odświeżona wersja iMaca 24”.

Oprócz iOS 15.5 beta 2, Apple udostępniło dzisiaj również drugie bety iPadOS 15.5, watchOS 8.6, tvOS 15.5 oraz macOS Monterey 12.4.

PROMOCJA: najnowszy MacBook Air z M2 tańszy o 1400 zł!

Tomek Czech

Założyciel i redaktor naczelny ThinkApple. Dziennikarz (dyplomowany!) i fotograf (kiedyś…). Współtworzył Biuletyn Fotograficzny, publikował m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Pozytywie. Kawałek serca zostawił w Barcelonie, a zdrowia w niemieckiej fabryce samochodów ciężarowych.

Podłącz się do nas na Twitterze lub Facebooku, żeby nie przegapić żadnych informacji ze świata Apple.

Poprzedni post:

Następny post: